Meanwell LRS-150-24 is a 150W 24V single-output enclosed type power supply of LED Screen Display
Flash Sale end in:
Meanwell LRS-150-24 LED Video Display Power Supply Description:
Ask a question
Your question will be answered by a store representative or other customers.
Thank you for the question!
Error
Add an answer
Thank you for the answer!
Error
Địa chỉ: 489A/21/54 Huỳnh Văn Bánh, Phường 13, Phú Nhuận, Tp.HCM.
Chi nhánh miền Bắc: 467 Nguyễn Trãi, Thanh Xuân, Hà Nội.
Chi nhánh miền Trung: KDC 1A, đường Trần Văn Hà, P.Trường Quan Trọng, Tp.Quảng Ngãi.
0903.852.645 (TP.HCM)
0909.555.709 (miền Bắc)
0987.228.220 (miền Trung)
0902.237.923 (miền Tây)
Màn hình chính hãng, đầy đủ CO, CQ
Bảo hành chu đáo, nhanh chóng, dài lâu
Đội ngũ kỹ thuật lành nghề, chu đáo.
Cung cấp giá trị gia tăng cho bạn